January 2013

DESIGN BLOGU 02. - BY CATHRIN

28. january 2013 at 15:16 | Darela Sklars

Jsem ráda, že vám mohu představit nový vzhled blogu. Ten předchozí totiž nestál za nic, byl totiž určen na web, podle toho i vypadal... Nejslabší který jsem kdy udělala. Musím za tento lay poděkovat velmi talentované grafičce, která mě přijala do Wardrobe, za co jsem jí neskutečně vděčná, protože myslím, že je bezkonkurenční!

Jak se vám líbí?
Design vyrobila a nastavila Cathrin

WEBSITE

25. january 2013 at 13:23 | Darela Sklars
coming soon

MEDIA

25. january 2013 at 13:22 | Darela Sklars
coming soon

BAR REFAELI

25. january 2013 at 12:59 | Darela Sklars
Coming soon

BAR NA COVERU RUSKÉHO MAGAZÍNU JOY

20. january 2013 at 17:36 | Darela Sklars

Bar Refaeli září na obálce lednového vydání (2013) ruské obdoby časopisu JOY. "Všechno co chci na Vánoce jsi TY!! ❄❄❄❄" Tweetedovala Bar na Štědrý večer na Twitteru, společně s fotografií, na které je s malým chlapcem. Svým následovníkům pokládala otázku, co mají v plánu dělat na Silvestra. "Jaké plány máte na Nový rok? Potřebuji nějaké nápady!" Scany k dispozici prozatím nemám, ale hned jak je budu mít, určitě je sem dám :)

imagebam.com

MÁTE-LI OTÁZKU, PTEJTE SE (PŘES ASK.FM)

20. january 2013 at 17:33 | Darela Sklars

Nechcete-li se mě na otázky ptát tady nebo na mail, můžete mě kontaktovat také na stránce ASK.FM, nějak jsem taky neodolala a zaregistrovala se :D Je dobré že se nemusíte ani podepisovat, položit jakoukoliv otázku v anonymitě, nemám problém odpovědět na všechno, jenom ne na oplzlé nebo nevhodné otázky, na ty se mě prosím neptejte :D Budu se těšit :)


GQ SCANY (PROSINEC 2012)

20. january 2013 at 17:26 | Darela Sklars

Uplaudovala jsem fotografie z prosincového čísla německé verze časopisu GQ, kde se objevila Bar a také skvělý photoshoot. Jenom po mě prosím nechtějte překlad, i kdybych mohla, tak bohužel německy neumím :D Učila jsem se tento jazyk, ale vyšla jsem ze cviku, raději se soustřeďuji na angličtinu. Pokud německy umíte, můžete si to přeložit :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


BAR ZASÍLÁ NA INSTAGRAM FOTOGRAFII Z HOR

20. january 2013 at 17:20 | Darela Sklars

Před nějakou chvíli Bar přidala na svůj facebookový účet do alba Instagram Photos fotografii na snowboardovém prkně :) I na sněhu vypadá božsky!

imagebam.com

NEWS/OLDER PHOTOSHOOT (2008)

20. january 2013 at 17:14 | Darela Sklars

Mám dvě fotografie z photoshootu Sports Illustrated z roku 2008. Ale stejně je teď mnohem krásnější I pro ni platí že čím starší, tím krásnější!

imagebam.com imagebam.com

BAR REFAELI SEX TAPE KICKSTARTER CAMPAIGN LAUNCHED

20. january 2013 at 17:06 | Darela Sklars

Bar natočila video, ve kterém se vyslovila o zahájení své sex tape Kickstarter kampaně, že cítí, že se ve své kariéře potřebuje posunout dál. Vysvětlovala proč tak chce učinit a také popsala blíže projekt. Samozřejmě se jedná o vtip ze strany Bar, jelikož si média vymyslela, že mají k dispozici její sex video. Má sice všechny předpoklady pro Playboy, no tahle cesta nepatří k té, po které by chtěla chodit, jako některé nejmenované modelky či zpěvačky a herečky… Bar se ve videu snaží tvářit vážně, ale stejně bystré oko pozná, že má chuť vybuchnout smíchy :D Taky je video pro stránku Funny or Die


Ale musím se přiznat, že mě to na chvíli šokovalo po přečtení titulku, naštěstí jsem si vydechla, když jsem četla dál, že se jedná pouze o vtip. Díky Bohu že tomu tak je!